צוות פדגוגי

צוות פדגוגי ותכניות לימוד

התכנית של בית הספר המקוון בנוייה על נסיון וידע מקצועי, מקיף ועמוק של כל אחד מאנשי סגל ההוראה – אשר כל אחד ואחת מהם מצויינים בתחומם.

ענבל בן זיו - שורק מנהלת פדגוגית

שמי ענבל, ואני המנהלת של בית הספר כישורים.

אני בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך, ועובדת במערכת החינוך החרדית מזה 25 שנים, כאשר 15 מתוכם שנים הייתי מנהלת בית ספר.

 

כיום אני עוסקת בעיקר בהשתלמויות ובהדרכות למורים ואנשי חינוך. הצטרפתי השנה לצוות בית הספר כי אני מאמינה בחזון שלו- לאפשר לכל ילד וילדה ללמוד מהבית בכל מקום, לחקור, לגלות, להעשיר, לפתח את החשיבה ולהרחיב את עולמות הידע שלו במקצועות הליב"ה, כהרחבה והשלמה לידע שניתן בתלמודי התורה ובתי הספר החרדים.

 

כל זה נעשה בתוך המסגרת הביתית, ובפיקוח ההורים, מבלי שהוא נדרש לצאת ולנדוד למרחקים על מנת למצוא מסגרת כזו המותאמת לאורח חייו. אני מאמינה כי כל תלמיד ותלמידה שיצטרפו לכישורים- ייהנו ויפיקו מכך תועלת רבה, גם בהווה וגם בעתיד.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו למסע למידה משותף יחד.

הרב שוקי ניימן

אני שוקי ניימן, מורה לאנגלית ולמתמטיקה. גר בירושלים. אוהב ללמד ולהסביר ושהחומר שאני מעביר מעניין ומרתק. מחכה להכיר אתכם ולחוות מפגשים מחכימים ולגלות יחד עולמות ידע חדשים.
 
industrial-robot

על השיעור - קורס פיתוח חשיבה מתמטית, קורס קוד ורובוטיקה.

בקורס שנלמד יחד נחשף לדרכים אטרקטיביות ופשוטות להפוך את העולם המתמטי שסביבנו לנגיש ומובן. נהנה מפתירת חידות מתמטיות בשיטות יצירתיות ונגלה עולם חדש ומהיר לפתרון בעיות. נחדד את המוח וננסה לחשוב נכון, מהיר ויעיל. נבין איך עובד המחשב ומהי רובוטיקה ואפילו נתכנת ונבנה יחד דברים מדהימים.

IMG-20211122-WA0003 (1)

אביתר דידי

שמי אביתר דידי בוגר תואר ראשון בחינוך עם התמחות באנגלית, נשוי ואב לשניים ומתגורר ברמת בית שמש.
מזה מספר שנים מורה מקצועי לאנגלית מדעים ורובוטיקה.
אוהב לצאת לטיולים בטבע ולמסעות חקר במעבדת בית הספר.
מזמין אתכם להצטרף אלי למסע לרכישת השפה בצורה חווייתית, הרחבת אוצר המילים ותרגול שיח יומיומי .
 
עדי ממו

עדי ממו

שמי עדי ממו, מורה למתמטיקה , בוגר תואר ראשון ובלימודי לתואר שני בהוראת המתמטיקה , גר בירושלים. מאמין שחשבון וגיאומטריה הם תחומים מעניינים ומהנים הנמצאים סביבינו בחיי היום-יום.
 
Untitled-5

על השיעור- פיתוח חשיבה מתמטית וגיאומטריה

בשיעורים נלמד שיטות מתמטיות פשוטות לפתרון תרגילים וננסה להבינם נשחק משחקים מתמטיים ונכיר במתמטיקה בעולמנו. בין הנושאים שנלמד: נהנה מפתרון בעיות ותרגילים בשיטות יצירתיות ומגוונות, נלמד יחד דרך לבדיקה עצמית של פתרונות, נלמד גיאומטריה דרך אומנות האוריגמי, נפתור חידות היגיון ועוד..

IMG-20210823-WA0027 (1)

חיה רוזנברג

רכזת ומורה לאנגלית, בעלת תואר ראשון להוראת האנגלית. 
אוהבת ללמוד וללמד, לדבר לשיר ,ולהנות ולצחוק בעיקר באנגלית. 
מאמינה שכולנו מסוגלים ומסוגלות לשוחח , להבין ולהנות מאנגלית אם רק נרצה , נפתח את הראש והלב וניתן לאנגלית להתגלגל על הלשון.
"If you can dream it you can do it"
Lets do it together !!!

על השיעור - קורס באנגלית

בקורס האנגלית שלנו נתמקד ביכולת ובהנאה לתקשר באנגלית. השפה תצא מן הספרים והכללים ותכנס לחיי היומיום שלנו. נתחיל מהבסיס, נעשיר את אוצר המילים, נלמד שירים, נאזין ונקרא סיפורים בכוחות עצמנו, ננהל דו שיח, נשחק נדבר ונכתוב סיפורים קצרים והכל - באנגלית. בקורס יושלבו משחקי אונליין ודפי משימה מתוקשבים אשר יעשירו את הלמידה ויהפכו אותה לחוויתית ומהנה.

033

חנצו בן חמו

אני בוגרת תואר ראשון במוזיקה והקונסרבטוריון, מתמחה בטכנולוגיה. הבית שלי זה מוזיקה ותווים זאת השפה השנייה שלי…. אוהבת לקרוא כל דבר שיש בו מילים ואותיות, ליצור, לחקור, לדמיין ולעשות הכול בגדול, בשבילי, למידה היא לקום כל יום למקומות חדשים וזה מדהים כי אני גם לומדת מהתלמידות שלי:-) מאמינה שכל אחת יכולה להגשים חלומות בדרך המיוחדת שלה!

המורה חנצו בן חמו

חנצו בן חמו, אני בוגרת תואר ראשון במוזיקה והקונסרבטוריון, מעבירה סדנאות תיאוריה ועריכת סאונד, מתמחה בטכנולוגיה. הבית שלי זה מוזיקה ותווים זאת השפה השנייה שלי…. אוהבת לקרוא כל דבר שיש בו מילים ואותיות, ליצור, לחקור, לדמיין ולעשות הכול בגדול, בשבילי, למידה היא לקום כל יום למקומות חדשים וזה מדהים כי אני גם לומדת מהתלמידות שלי:-) מאמינה שכל אחת יכולה להגשים חלומות בדרך המיוחדת שלה!

בקורס התלמידות מצטרפות למסע עולמי מרתק! דרך המפות המקוונות הנמצאות ברשת, נגיע ליבשות ונכיר אלמנטים הקשורים לשפה ולתרבות של אותו מקום. מתודולוגיית הקורס תתבסס על חידות הקשורות למקום בו נבקר, ופתרונן, בהמשך התלמידות ייצרו בעצמן את החידות. תחום התוכן הרוחבי של הקורס יהיה כתיבה, בו התלמידות ייחשפו לסוגות ספרותיות שונות, כמו, שיר, יומן אישי, כתבה עיתונאית, טקסט מידעי, סיפור, מכתב וכד', ויכתבו מחדש את "סיפורו" של המקום מנקודת המבט היצירתית שלהן בהתאם לסוגה שנבחרה/נלמדה.

המורה שולמית נטף

שולמית נטף, עוסקת באדרכילות והוראה, בוגרת לימודי אדריכלות, הוראה ותואר ראשון בחינוך ויהדות. אוהבת ללמוד וללמד. בדגש על ללמד איך ללמוד, ולפתח לומד עצמאי. שואפת למימוש הפוטנציאל האישי של כל אחד בלמידה חוויתית. אוהבת לרקוד, לצייר ולעשות כל מה שכיף.

חשבת פעם שחבל שאין עוד קצת מקום בחדר שלך לפוף החדש? חשבת על עיצוב שונה? בקורס "להיכנס לקופסא" תלמדי על צורות וגופים הנדסיים שונים, קיפולי נייר אוריגמיים ועל תוכנת עריכה שתאפשר לך להיות האדריכלית של עצמך ולתכנן את החדר מחדש והכי חשוב לבד! מטרות הקורס הן לפתח את הבנת ההנדסה במרחב, הרחבת והעשרת הידע בגאומטריה באמצעות האוריגמי. תוך חשיפה למושגים צורניים, תלת מימדיים ביחס לאוביקט. פיתוח הבנה וחשיבה צורנית, והתנסות בפתרון חידות גאומטריות. רכישת מיומנויות ישומיות בתוכנה להמחשה צורנית במרחב.

ציוד נדרש
חבילה של 100 ממו , דפי A4 פשוטים, התקנת התכנה שתשלח לתלמידים, דבק סלוטייפ, עיפרון, סרגל

הרב ג'י ויינשטיין

שלום! שמי הרב ג'י ועליתי לארץ מארצות הברית יחד עם אשתי וארבעה ילדים. בנוסף ללמד תורה לדוברי אנגלית, אני נהנה לטייל ברחבי ישראל וללמוד על ארצנו. התחביב שלי הוא לשחק ספורט והחלום שלי הוא לרוץ בטריאתלון. אני מאוד נהנה להיות מורה כי אני לומד כל כך הרבה מהתלמידים שלי. מצפה לפגוש אותך בזום!

הקורס English Club יאפשר ללומדים להיחשף לנושאים רלוונטיים אקטואליים שונים מחייהם (כמו קורונה, למידה מרחוק, חגים וכד') דרך שפת האנגלית, וישלב בתוכו התנסות, משחוק, פרזנטציה של חומר לימודי-עיוני, וכן משימות אתגר למי שמעוניין להמשך למידה בבית. דרך הלמידה בקורס תאפשר ללומדים להיות פעילים ברוב השיעור תוך שימוש בפונקציות השונות שבתוך הזום (סקרים, חדרים) ובהמשך מחוצה לו. Hear we come!

המורה שולמית ויינר

שולמית ויינר, בעלת תואר שני בהוראת המדעים, עוסקת בהדרכה בתחומים שונים, מלמדת מדעים בכיתות ט' וי'. אוהבת את התלמידות ואת ההוראה, מאמינה בתהליכי למידה מגוונים ושונים ופיתוח למידה עצמאית.

מה אנחנו רואים? כיצד רואים צבעים וצורות? מהם גלי אור,מהו התחום הנראה, מהם תפקידי העדשה, תפקיד העין כגלאי אור, תעתועי ראיה ועוד נושאים מעניינים בתחום האופטיקה